Ağ Operasyon Merkezleri

 

Analiz, Görselleştirme ve Kontrol

Bilgi ve iletişim teknolojileri giderek artan bir hızla değişmektedir. Bu gelişmekte olan bilgi ve iletişim kalıcı olarak analiz edilmeli , görüntülenip kontrol edilmelidir. Güvenilirlik , esneklik ve kullanım kolaylığı sebebi ile Deltoid’in Telekom Kontrol Odası çözümleri ve modern ağ operasyon merkezleri ortak iletişim temeli çözümleri haline gelmiştir.

Görselleştirme Çözümlerinin Portföyü

Deltoid’in NOC çözümleri portföyü arka projeksiyon video duvarlar, kiremitli LCD, geniş ekran LCD ve karşılık gelen kontrolörler ve bilgisayar yazılımlarını içermektedir. Bizim liderliğimiz olan profesyonel görselleştirme bize en uygun ve detaylı bir şekilde ekranda tüm bilgilerin getirilmesini sağlar. 7/24 kritik uygulamalar için optimize edilmiştir.Deltoid'in çözümleri güvenilir ve ömür boyunca servis garantisi ve bileşenlerin kullanılabilmesi için destek sağlar.

Ağ Görselleştirme

Veri ve mevcut TCP / IP ağı üzerinden herhangi bir yere, herhangi bir kaynaktan gelen video dağıtmak ağa görselleştirme çözümümüzdür, herhangi bir şebeke operasyon merkezi için güvenilir bir belkemiğini oluşturmaktadır.