Güvenlik ve Ulaşım

 

Etkili izleme - Tam kontrol 

Trafik ve güvenlik tehlikelerinin artışıyla beraber ortaya çıkan kaostan kurtulmanın tek yolu bilgiyi toplama, izleme ve planlamayla mümkün. Bu durum taşıma ve gözetleme merkezlerinin önemini artırırken aynı zamanda bu merkezleri daha da karmaşık bir hale getirmektedir. Sonuç olarak izleme sistemlerinden yazılıma kadar görüntüleme sistemlerine yönelik talepler hızla artmaktadır.

Hızlı Hareket İmkanı 

Deltoid geriden yansıtmalı video duvar modülleri, yüksek kaliteli görüntü ekranları, kontrol ve video gösterim yönetimi yazılımı sayesinde otoyolda yer alan sensörlerden eş zamanlı görüntü alınabilmekte ve araçta yer alan GPS sistemleri, CCTV kameraları ve diğer bilgi sistemleri ile tüm bu veriler operatörlere iletilmektedir. Tüm bu bilgiler operatörlere acil durumlarda araçlara hızlı cevap verebilme, trafik yoğunluğunu önceden görebilme ve sürücülere alternatif rotalar sunabilme imkanı sunmaktadır.

Ağ Tabanlı Görüntüleme

Ayrıca Deltoid’in ağ tabanlı görüntüleme çözümleri sanal olarak kısıtlı sayıda olan video ve bilgi kaynaklarını yalnızca tesis içinde değil aynı zamanda varolan TCP/IP ağını kullanarak dünya çapında esnek olarak iletilmesini sağlar. Açık video gösterim duvarları için geliştirilen yönetim yazılımı bugün kullanılan izleme çözümleri ile kusursuz bir biçimde entegre olabilmektedir.