Kontrol Odaları

 

1800 yılında bu gezegende %3’ü kentsel alanlarda yaşamakta olan 1 milyar kişi bulunmaktaydı . Bugün ise yani sadece 200 yıl sonra gezegenimizde 7 milyar dünyalı var . Bunların yarısı şehir sakinleri …Şu çok açıktır ki nüfusun bu derece patlayıcı bir şekilde büyümesinin altyapı için bir çok sonucu vardır.Bu zorluklarla başa çıkmak için tek yol binalarımızı akıllı sistemlerle inşa etmektir.

Deltoid Akıllı Bir Yarını Etkin Kılar

Akıllı sistemlerin anahtarlarından biri BİLGİ’dir. Daha fazla verinin elimizde bulunması demek , daha iyi çözümlerin sonuca ulaşması demektir. Farklı bir çok kişiden elde edilen veri tabanlarının ve sensör bilgilerinin birleştirilmesi durumun daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur . Böylece veri toplama , dağıtım ve görüntüleme sistemleri  giderek daha önemli hale gelmiştir. Deltoid , görüntüleme ve ağ dağıtım çözümlerinin lider sağlayıcısı olduğundan dolayı akıllı bir yarın için imkan sunar .Trafik yönetimi , güvenlik ve telekom , enerji ve süreç kontrol sistemleri için Deltoid son derece güvenilir yapı taşlarını içerir .

Görüntü Üzerinde Doğru Perspektif  ve Veri Yönetimi 

Ağımızda ki görselleştirme sistemi bilginin gerçek zamanlı dağıtımı ile ilgilenir. Herhangi bir veri miktarı ,rastgele  bir mesafe boyunca , rastgele bir yerden transfer edilebilir ve istediğiniz herhangi bir ekranda görüntülenebilir. Sistemin muazzam esnekliği sayesinde özel ağlar üzerinden bilgi paylaşımı sağlanabilir , örneğin polis ve hastanelerde güvenli bir şekilde istediğiniz bilgileri paylaşabilirsiniz. Bu durum farklı departmanların ve kamu hizmetlerinin işbirliğini teşvik eder.

Kontrol Odası Yönetiminde Pazar Liderinden Bireysel Çözüm 

Deltoid tasarım , donatım , entegre ve bağlantı konularında kontrol odası çözümleri sunarak dünya lideri olmayı başarır. Deltoid yüzlerce tecrübe ve yılların başarısıyla ihtiyaçları belirler , gereksinimleri açığa kavuşturur ve  ideal çözüm , sürekli destek ve geniş hizmet yelpazesiyle sizlere yardımcı olur.