Medya Hizmetleri

 

Deltoid’in  yayıncılık endüstrisi için geliştirdiği görsel efektler portföyü şirket ve kurumların izleme ve stüdyo ihtiyaçlarını mükemmel bir biçimde karşılamaktadır. Televizyon şovları ya da haber stüdyosu için sahne arkası, yayıncılık ve dağıtım için izleme odaları, sahneleme, eğitim ve post-prodüksiyon için Deltoid tarafından sunulan teknolojiler oldukça güvenilir bir seçim. Kaliteye olan bağlılığımız, yoğun biçimde yürüttüğümüz AR&GE çalışmalarımız ve müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak sunulan esnek çalışma biçimimiz gelecekteki yatırımların güvende olmasını sağlamaktadır.

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Sahne Arkası Dekorları

Deltoid sahne arkası dekorları dünya çapında hergün 2 milyon izleyici tarafından izlenen haber yayınlarına mükemmel bir görsellik katmaktadır. Haber stüdyoları için LCD ya da geriden yansıtmalı video duvarı modülleri seçenekleriyle Deltoid  hertürlü sahne arkası için çözümler üretmektedir. Deltoid Televizyon programları için ayrıca çok çeşitli yaratıcı LED çözümleri ve projektörler sunuyor. 

İzleme - Görüntüleme 

Deltoid’in  sunduğu çözümler yayın ve dağıtım izleme odaları ile mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Sadece geniş video duvarları değil ayrıca geniş formatta LCD ekranlar ve kontrolör ve yazılımlar televizyon yayınının izleyicilere en iyi biçimde ulaşmasını sağlamaktadır.